Veiklos aprašymas

Apie mus

     Individuali įmonė „Linotipas“ buvo įkurta 22-01-1996, kurios pagrindinė veikla buvo teikti leidybos paslaugas. 

     Po 2 metų veiklos (23-02-1998) buvo įkurta UAB Orglita, kurios funkcija buvo spausdintuvų bei kompiuterinės technikos aptarnavimas (Orgtechnikos salonas) ir eksploatacinių medžiagų tiekimas spausdintuvams rajono įmonėms. Didėjant spausdinimo paslaugų poreikiams buvo nuspręsta 12-11-2012 apjungti dvi įmonės, paliekant pavadinimą UAB Orglita, kaip daugiausia patirties turinčiai spaudos mašinų aptarnavime. 

     Šiandien gamyboje naudojamos 5 spaudos mašinos, kurių pagalba galima spausdinti ant įvairių paviršių: popieriaus, tento, drobės, PVC lipduko, plastiko, metalo, stiklo, medienos, odos ir kt.  įvairių daiktų paviršiaus. Pagrindinė specializacija: darbo saugos ženklų gamyba, kurių galima įsigyti internetinėje svetainėje zenklas.lt. Papildomos paslaugos: reklamos gamyba. 

     Esame įmonė sutelkusi patyrusių specialistų komandą. Jūsų užsakymas bus atliktas profesionaliai, kokybiškai ir operatyviai. Remdamiesi savo ilgamete patirtimi  galime patarti klientui kokias medžiagas, spalvas ar kt. pasirinkti. Esame savo srities specialistai, turima patirtis leidžia būti išskirtiniais savo rinkoje.

Veiklos sritis:

darbo saugos ženklų gamyba bei jų didmeninė ir mažmeninė prekyba, spausdinimas, leidyba. Esame savo partnerių verslo dalis, todėl kuriame konstruktyvų ir draugišką bendradarbiavimą, kuris pagrįstas abipuse nauda. Toks modelis mums ir mūsų partneriams leidžia užtikrinti darbų saugos ir sveikatos būklės gerinimą. Didinti darbuotojų suvokimą ir kompetenciją darbo saugos ir sveikatos srityse.

Misija:     Bendradarbiavimas su partneriais ir dalijimasis patirtimi darbo saugos ženklų eksploatavime. Bendradarbiavimas su klientais  kuriant naują asortimentą.
Vizija:    Palaikyti mūsų klientų bei partnerių konkurencingumą užtikrinantį efektyvų darbo saugos ir sveikatos (DSS) ženklų panaudojimą bei jų informatyvumą.
Tikslas:    Lyderiavimas ir profesionalumas įmonių veiklos sferoje, aukštu rentabilumu ir siekiant pripažinimo tarptautiniu mastu.

Gaminame ženklus pagal ES standartų reikalavimus:
ISO 7010  Grafiniai simboliai. Saugos spalvos ir saugos ženklai.
ISO 3864  Grafiniai simboliai. Saugos ženklų  projektavimo principai